Dermapen

Dermapen cihazı cilt yenileme, kök hücre uygulamasında  ürünlerin nüfuz etmesi için mikro kanallar oluşturur. Dermapen mikro iğne presleme tipi bir makine olup,  otomatik olarak derinlik ve hız kontrolü fonksiyonuna sahipdir.İğneler  nano teknoloji ile gümüşten üretilmiştir ve kendi kendine temizleme özelliğine sahiptir. Dermapen titreşim özelliği ile tedavinin daha etkili olmasını sağlar, titreşim mekanizması güçlü elektrik vibrasyonu ile ciltteki elastin ve kollajene zarar vermeden, doğal olarak canlandırabilme yeteneği ile devrim niteliğinde bir cihazdır. Dermapen uygulaması ürün emilimini arttırarak onarımı hızlandırır.

Dermapen hangi  sıklıkta uygulanır?

Prösedürlerin uygulama sıklıkları ciltteki hassasiyete ve soruna bağlıdır. Haftada bir ile 4 hafta da bir uygulanabilir.

Dermapen hangi durumlarda uygulanır?

-Anti-aging(ince çizgiler,elastikiyet kaybı, cilt toparlaması)

-Güneş, yara, sivilce sonrası cilt lekelerinde

-Sivilce izleri

-Geniş gözenekler

Dermapen uygulaması nekadar sürer?

Uygulama cildi yüzeyden lokal uyuşturucu krem ile yaklaşık 45 dk beklettikten sonra başlanır.Çalışılacak bölge alanlara ayrılarak yaklaşık 25-30 dk sürer.Cılde uygun serum ve maske ile devam edilir.Led ışık uygulaması ile biter.Bu süreç toplamında 90 dk’dır.

WhatsApp ile anında iletişim

Whatsapp numaramız 0531 585 45 97

Copyright © 2017 Dermastar Güzellik Merkezi - Tasarım seozoon.com
Top