Hakkımızda

DERMASTAR GÜZELLİK MERKEZİ 2012 yılından bu yana  İstanbul’un yıldızı Beylikdüzü’nde kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti hedef alınarak profesyonel ekibimiz ve danışmanlarımızla sağlığınız ön plandadır. Estetik ve güzelliği bir bütün olarak görmekte olan DermaStar Güzellik Merkezi “Gençlik ve Güzellik Herkesin Hakkıdır.’’ ilkesi ile Beylikdüzü, İstanbul’da hizmet vermektedir. 

DermaStar Güzellik’te, Epilasyon, İğneli Epilasyon, estetik, sağlık ve cilt bakımı konusunda 15 yılı geçen tecrübeye sahip uzmanlar tarafından uygulanmaktadır. Kapsamlı bilgi ve uygulamaları bulabileceğiniz, hijyen kurallarının uygulandığı, aklınıza gelen her sorunuza cevap alabileceğiniz adrestir. Yaşam kalitenizi arttırmak, estetik, sağlık ve güzellik uygulamaları yeni teknolojilerin kullanımıyla mümkündür.
 
Son teknoloji Alexandrite ve Diode ile acısız epilasyonunuzu yaptırabilirsiniz, %100 tüysüzlük için altın iğne uygulamalı iğneli epilasyon ile sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Sarı, kızıl, beyaz, gri ve ince tülyere mi sahipsiniz? – Kalıcı çözüm iğneli epilasyondur.
 
Son teknoloji ile üretilen medikal ürünler ile Dermastar Beylikdüzü’nde cildinizi temizler, nemlendirir ve koruruz. Cilt sorunlarınıza anti-aging uygulamalar yaptırabilir, geleceğe yatırım yapmış olursunuz. DermaStar Güzellik, kendinizi olabildiğince özel hissettiğiniz, güler ve samimi yüzlerle karşılandığınız, istekleriniz doğrultusunda size özel hizmet veren ve itinalı çalışan merkezdir. Uzakta aramanıza gerek yok, Beylikdüzü elit Bizimkent sitesinde Bizimkent ADM İŞ Merkezinde sizlere hizmet vermek için varız.

Beylikdüzü Dermastar Güzellik’teki hizmetlerimizden bazıları: Epilasyon, İğneli Epilasyon, Cilt Bakımı, Leke Bakımı, Roller – Mezoterapi, Anti-Aging, Radyofrekans, Kavitasyon, Pasif Jimnastik,Sir Ağda, Dövme,Kalıcı makyaj .
 
Kurucu : ÖĞRETİCİ USTA ESTETİSYEN VE HEMŞİRE: SEVNUR AĞIRKAYA
 
Adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Bizimkent Adm İş Merkezi K:3 / D:32 Beylikdüzü (Kavaklı) / İSTANBUL

İletişim ve rezervasyon Telefonlarımız: 0212 872 55 80 / 0531 585 45 97 (WhatsApp)
 
Mail: dermastar@hotmail.com / info@dermastar.com

WhatsApp ile anında iletişim

Whatsapp numaramız 0531 585 45 97

Copyright © 2017 Dermastar Güzellik Merkezi - Tasarım seozoon.com
Top